Zlewozmywaki granitowe stają się coraz bardziej ...

post cover

Zlewozmywaki granitowe stają się coraz bardziej popularne

Oryginalny design oraz wysoka trwałość, sprawiają, że zlewozmywaki granitowe coraz częściej goszczą w naszych domach. Stosowane są zarówno w kuchni jak i w łazience. W jednym i drugim typie pomieszczenia przyczyniają się do tworzenia ciekawego wystroju. Pasują do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym ale także tradycyjnym oraz rustykalnym.

Producenci zlewów granitowych dają nam mnogość opcji do wyboru odpowiedniego modelu do naszej kuchni czy łazienki. Różnorodność kształtów, kolorów i rozmiarów pozwala na idealne dopasowanie zlewu. Zlew granitowy może być prostokątny, okrągły lub kwadratowy, dwu, jedno lub półtora komorowy, z ociekaczem lub bez. Możemy wybrać zlew wpuszczany w blat lub podblatowy, tzw. podwieszany. Dużym powodzeniem cieszą się zlewy do szafek narożnych. Niektóre zlewy wyposażone są w wylewki i baterie w kolorze zlewu, lub z nim współgrające. Dodatkową opcją jest zastosowanie w zlewie dozownika na płyn do naczyń lub mydło w płynie, który zwiększa wygodę użytkowania zlewu.

Zlewozmywaki kuchenne z granitu stanowią wartościowy element wyposażenia naszego mieszkania. Komfortowe użytkowanie, wysoka trwałość i odporność na uszkodzenia czy upływ czasu, łatwość w utrzymaniu czystości to tylko niektóre z zalet. Ile to razy użytkując zlew ze stali nierdzewnej usiłowaliśmy pozbyć się kamienia, rys czy plam po zaschniętych kroplach wody. Zlew z granitu to pewna inwestycja na lata.
Zlewy granitowe dostępne są w kilkunastu kolorach, a niektóre firmy na życzenie klienta produkują zlewy we wskazanym odcieniu i rozmiarze. Takie możliwości sprawiają, że każdy znajdzie zlew odpowiedni do swoich oczekiwań.

Dzięki uprzejmości http://darfor.pl