Oświetlenie LED do sypialni

post cover

Oświetlenie LED do sypialni

Delikatne i subtelne oświetlenie ledowe wydaje się być wprost idealnie stworzone do wnętrza sypialni, w której jesteśmy po to, aby się zrelaksować i wypocząć, a silne światło może być w tym przeszkodą. Jeśli w sypialni mamy jedynie silnie świecącą lampę sufitową, chcąc nie chcąc jesteśmy zmuszeni przed snem przynajmniej przez chwilę przebywać w zbyt intensywnie oświetlonym pomieszczeniu, co może skutkować niechciany rozbudzeniem i zakłóceniem naszego rytmu dobowego.

Dlatego warto zaopatrzyć się w swojej sypialni w lampkę LED lub odpowiednio rozmieszczone paski LED. Pozwoli to nam wyciszyć się przed snem w przyciemnionym pomieszczeniu. W przypadku sypialni nie ma potrzeby, by umieszczać taśmy LED w profilach, ponieważ tak naprawdę przygotowujemy to oświetlenie na swój własny użytek i idealnie równy strumień światła nie ma tu dużego znaczenia.

Rozplanowując rozmieszczenie pasków LED w naszej sypialni, zastanówmy się nad tym dobrze, ponieważ odpowiednie ich rozmieszczenie pozwoli zbudować w sypialni odpowiednią atmosferę. Nie umieszczajmy pasków czy taśm LED bezpośrednio blisko twarzy, ponieważ mogą nas irytować. Lepiej rozmieścić je niżej, na przykład przy dolnych brzegach łóżka, co pozwoli nam uniknąć potknięcia się w nocy. Warto także zamontować oświetlenie LED do czujnika ruchu – wiele osób chwali sobie takie rozwiązanie, ponieważ nie trzeba za każdym razem szukać włącznika.

Więcej inspiracji na http://skori.pl/pl/c/Tasmy-LED/64