Dobry producent czyli Wagner agregaty malarskie

post cover

Dobry producent czyli Wagner agregaty malarskie

Niemiecka firma Wagner to wiodący na rynku polskim dostawca maszyn i urządzeń głównie służących do malowania i nanoszenia różnego typu powłok proszkowych.

Wielu firmom, przedsiębiorcom, wykonawcom i podwykonawcom są znane wagner agregaty malarskie. Wśród swoich odbiorców firma ma także osoby indywidualne. Firma Wagner posiada certyfikat jakości DIN ISO 9001. Firma oferuje swoje produkty w ponad pięćdziesięciu krajach.

Duże agregaty malarskie wyposażone są w bardzo nowoczesne silniki bezszczotkowe. Posiadają także panel który jest ciekłokrystaliczny. Tego typu agregatami malarskimi maluje się bez potrzeb użycia powietrza, w systemie airless. Niektóre z agregatów malarskich od firmy Wagner posiadaja rozbudowane, zaawansowane rozwiązania. I tak na przykład agregator malarski HC 970 może współpracować z silnikiem elektrycznym jak też z silnikiem spalinowym. Urządzenie to występuje w dwóch wersjach silnikowych. Wszystkie agregaty malarskie posiadają elektroniczne wyświetlacze na których można kontrolować tryb pracy urządzenia. Agregaty malarskie firmy Wagner to bardzo wydajne urządzenia, których jakość docenia bardzo wielu użytkowników na całym świecie. Nawet bardzo wymagający odbiorca na pewno nie zawiedzie się na urządzeniach produkowanych przez tą niemiecką firmę.

Profesjonalne agregaty malarskie Wagner

Szereg urządzeń przeznaczonych jest do użytku profesjonalnego, są też takie, które dedykowane są dla odbiorców indywidualnych. Dla odbiorców z tej grupy dobrym rozwiązaniem będzie agregat malarski membranowy SF 23, można nim malować każdym rodzajem farby dekoracyjnej nawet taką która posiada bardzo dużą gęstość. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary ten agregat malarski jest bardzo łatwy w transporcie. Można go zakupić w różnych konfiguracjach.

Z kolei do prac na bardzo dużych budowach doskonale sprawdzi się agregat malarski SF 7000. Posiada on takie parametry, które są potrzebne do wykonywania prac malarskich na dużych obiektach budowlanych. Na dużych powierzchniach do malowania bardzo dobrze sprawdzi się agregat malarski SF 31. Posiada on bardzo poręczną budową i wózek, dzięki czemu bardzo łatwo jest przemieszczać się z tego typu agregatem malarskim.

Nawet nierówny plac budowy nie jest problemem dla tego urządzenia, ponieważ posiada on opony, które amortyzują wstrząsy. Wszystkie Wagner agregaty malarskie wykonane są z bardzo wysokiej jakości materiałów o podwyższonych parametrach odporności na uszkodzenia. Na urządzenia producent udziela trzyletniej gwarancji, a także gwarantuje obsługę serwisową.

Zobacz więcej agregatów Wagner: http://agregatymalarskie.pl/pl/agregaty-malarskie-wagner